AZ.pl

Zaloguj się
Zamknij
zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasła?

PERSONAL Hosting

BUSINESS Hosting

Pojemność serwera
W ramach konta hostingowego otrzymujesz na serwerze miejsce do wykorzystania na stronę WWW, skrzynki pocztowe (e-mail), bazy danych (MySQL, PostgreSQL) oraz pliki, które możesz wgrywać i udostępniać za pomocą FTP lub WebDisk. Zobacz Centrum Pomocy
70 GB 130 GB
Transfer roczny
Otrzymujesz pakiet transferowy przeznaczony do przesyłania danych pomiędzy Twoim kontem a siecią internetową, który możesz wykorzystać na ruch generowany przez Twoje strony WWW, pobieranie oraz przesyłanie wiadomości e-mail, wgrywanie oraz pobieranie plików poprzez FTP/WebDisk.
Bez limitu Bez limitu
Ilość serwisów WWW i poczty
Na jednym koncie hostingowym możesz umieścić dowolną ilość witryn internetowych oraz kont e-mail.
Bez limitu Bez limitu
Panel Klienta
Panel Klienta (http://dawne.az.pl) to autorska aplikacja, która umożliwia naszym Klientom zarządzanie usługami zakupionymi w AZ.pl. Za pomocą jednego panelu można zamawiać oraz przedłużać usługi, rejestrować domeny, zarządzać delegowaniem oraz konfiguracją DNS domen, korzystać z atrakcyjnych promocji, drukować faktury, wystawiać domeny na sprzedaż i używać wielu innych funkcji. Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Bazy danych MySQL
Dajemy Ci dostęp do najpopularniejszego systemu bazodanowego – MySQL. Otwierają się przed Tobą możliwości tworzenia dynamicznych serwisów WWW korzystających z baz danych, jak np. Joomla. Możesz również wykorzystać bazę danych do utworzenia dowolnego zbioru danych, do którego będziesz miał dostęp za pomocą uniwersalnego języka zapytań SQL.
Zobacz Centrum Pomocy
20 baz danych 50 baz danych
Bazy danych PostgreSQL
Jeżeli chcesz założyć dużą bazę danych, do której są kierowane rozbudowane i skomplikowane zapytania, to PostgreSQL jest idealnym rozwiązaniem. Przede wszystkim zapewni stabilną pracę takiej bazy oraz szybkie wyszukiwanie rekordów.
Zobacz Centrum Pomocy
20 baz danych 50 baz danych
PHP/FastCGI
Najpopularniejszy język do tworzenia dynamicznych stron/serwisów WWW. Z języka PHP korzystają twórcy takich aplikacji jak: fora, systemy zarządzania treścią, sklepy internetowe. Dzięki wykorzystaniu technologii FastCGI skrypty PHP są bezpiecznie wykonywane po stronie serwera.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Wybór wersji PHP
Dla każdego serwisu WWW oferujemy możliwość wyboru wersji PHP: 7.1, 7.0, 5.6, 5.5, 5.4 oraz 5.3. Funkcjonalność bardzo ceniona przez naszych Klientów, umożliwiająca ustawienia różnych wersji PHP na jednym koncie hostingowym, dopasowanych do wymogów Twoich serwisów (aplikacji). Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
CGI
Dzięki obsłudze CGI możesz używać w swoim serwisie gotowych skryptów CGI, dostępnych w cPanel®: licznika, księgi gości oraz formularza e-mail. Możesz również pisać i wykorzystywać własne skrypty CGI.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
PERLPOLECAMY!
Ten popularny język programowania, służący głównie do analizy plików tekstowych i tworzenia raportów, może wzbogacić funkcjonalność Twoich stron WWW. Dostępna w cPanel® obsługa modułów PERL umożliwia samodzielną instalację dodatkowych modułów oferujących zbiory funkcji, które służą do wykonywania różnych zadań za pomocą języka PERL. Ponadto, dzięki obsłudze języka PERL przez CGI, masz swobodę w wykorzystywaniu jego możliwości. Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Ruby (Ruby on Rails)POLECAMY!
Cieszący się coraz większą popularnością, w pełni obiektowy język programowania Ruby umożliwi Tobie napisanie za pomocą struktury Ruby on Rails wyrafinowanych aplikacji internetowych. Dzięki tej technologii masz dostęp do środowiska, które jest świetną alternatywą dla platformy .NET i umożliwia tworzenie aplikacji RIA.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
cPanel®
Jest to funkcjonalne i intuicyjne narzędzie do zarządzania usługami dostępnymi na koncie hostingowym. cPanel® to światowej klasy aplikacja administracyjna, stosują ją największe i najbardziej prestiżowe firmy hostingowe na świecie. Zapraszamy do wypróbowania jej w wersji demo.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Obsługa wielojęzyczna
cPanel® oferuje obsługę wielojęzyczną, obejmującą takie języki jak polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański i szwedzki. Sam możesz zmienić stosowany język, uwalniając administrowanie kontem hostingowym z ograniczeń językowych.
Tak Tak
Konta pocztowe
Możesz samodzielnie, w łatwy i przyjazny sposób wykonywać szereg operacji na skrzynkach e-mail – tworzyć nowe skrzynki, zmieniać hasła, ograniczać pojemność i usuwać niewykorzystywane skrzynki.
Zobacz Centrum Pomocy
Bez limitu Bez limitu
Przekierowania poczty
Dzięki tej funkcjonalności możesz tworzyć przekierowania e-mail, które pozwolą na tworzenie wielu adresów e-mail, bez konieczności zakładania osobnych skrzynek. Wszystkie wiadomości z danego adresu będą dostarczane na wspólną skrzynkę e-mail lub przekazywane na inny adres wskazany przez Ciebie.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Funkcja catch-all POLECAMY!
Ta funkcjonalność pozwala na „zbieranie” wszystkich wiadomości, które zostały wysłane na nieprawidłowy adres e-mail w Twojej domenie. Wszystkie wiadomości wysłane na adres, który nie istnieje, będą kierowane na podanych przez Ciebie adres e-mail. Zobacz Centrum Pomocy
Nie Tak
Automatyczne odpowiedzi
Możesz używać automatycznych odpowiedzi do wysyłania wiadomości zwrotnych do każdego, kto do Ciebie napisze. Taka funkcjonalność okaże się bezcenna podczas Twojej nieobecności, a zwłaszcza podczas oczekiwanego urlopu.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Listy adresowe
Listy adresowe służą do częstego wysyłania wiadomości do wielu osób. Teraz szybko i przyjemnie możesz wysłać wielu odbiorcom swój biuletyn oraz informować ich o istotnych wydarzeniach. Panel umożliwia uaktualnianie i konfigurację listy adresowej, w tym zarządzanie subskrypcjami oraz zwrotami.
Zobacz Centrum Pomocy
10 50
SpamAssassin
SpamAssassin to system automatycznego filtrowania poczty elektronicznej, który identyfikuje spam w oparciu o zawartość nagłówków i treści wiadomości. Możesz określić, w jaki sposób system ma traktować wiadomości oznaczone jako spam oraz zarządzać tzw. białymi i czarnymi listami antyspamowymi.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
BoxTrapper
BoxTrapper dodatkowo ochroni Twoją skrzynkę e-mail przed niechcianymi wiadomościami. Wszyscy nadawcy, którzy nie znajdują się na białej liście, będą musieli odpowiedzieć na wiadomość weryfikującą, zanim będą mogli wysyłać do Ciebie wiadomości.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Filtrowanie wiadomości
Możesz w wygodny sposób dostosować obsługę wiadomości w Twojej skrzynce e-mail w zależności od tematu, adresata lub innej części wiadomości. Możesz określać reguły, według których zostaną podjęte określone działania, takie jak przesłanie wiadomości do folderu lub skryptu, odrzucenie z odpowiedzią lub usunięcie.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Dostęp do poczty przez WWW
Będąc w podróży lub nie mając dostępu do własnego komputera, możesz bez instalacji dodatkowego oprogramowania odczytywać pocztę przez WWW. Wystarczy do tego dowolny komputer lub telefon
z przeglądarką WWW oraz dostępem do Internetu. My zapewniamy technologię, Ty cieszysz się swobodą.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Statystyki
Szereg dostępnych w Panelu statystyk udostępni Ci, bez dodatkowej konfiguracji (wymaganej przez zewnętrzne programy do obsługi statystyk), szczegółowe informacje o ruchu na Twojej stronie WWW, ostatnich odwiedzających, wykorzystanym transferze oraz wiele informacji potrzebnych do analizy oraz podejmowania decyzji związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Zarządzanie FTP
Dostęp do konta hostingowego jest możliwy również za pomocą protokołu FTP. Używając popularnych programów i narzędzi wykorzystujących protokół FTP, możesz łączyć się z kontem i publikować strony WWW. Możesz również tworzyć własnych użytkowników FTP, przydzielać im dostęp do katalogów oraz przestrzeni na dysku służących do ładowania oraz pobierania plików
z przydzielonego zasobu.
Zobacz Centrum Pomocy
Bez limitu Bez limitu
Zdalny dostęp SSH/SFTPPOLECAMY!
Dzięki tej funkcjonalności otrzymujesz dostęp do konta hostingowego z poziomu konsoli systemu (ang. shell). Dostęp do konsoli umożliwia wykonywanie na koncie hostingowym dodatkowych poleceń systemowych niedostępnych za pomocą cPanel. Dodatkowo masz możliwość bezpiecznego połączenia FTP za pomocą szyfrowanego protokołu SFTP. Zobacz Centrum Pomocy
Nie Tak
Menadżer plików
Z poziomu Panelu możesz zarządzać plikami na koncie. Takie operacje na plikach jak wgrywanie, usuwanie i modyfikacja nie będą wymagały instalacji wyspecjalizowanych programów do obsługi FTP. Dodatkowo w przypadku operacji na dużej ilości plików przyspieszą jej wykonanie, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na inny cel.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
WebDisk
Ta funkcjonalność umożliwia utworzenie dysku sieciowego. Dzięki temu przenoszenie plików między dwoma komputerami lub udostępnianie ich grupie osób będzie łatwe jak nigdy dotąd. Wykorzystując metodę „przeciągnij i upuść”, możesz umieszczać na dysku sieciowym pliki, tak jakby był on częścią Twojego komputera (kolejnym dyskiem).
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Zarządzanie domenami
Posiadając konto hostingowe, możesz skonfigurować je do obsługi wielu domen. Dzięki takim funkcjom jak parkowanie domen, dodawanie domen dodatkowych oraz tworzenie subdomen możesz wspaniale wykorzystać możliwości konta hostingowego do obsługi wielu serwisów WWW oraz uzyskania wymaganej funkcjonalności.
Zobacz Centrum Pomocy
Bez limitu Bez limitu
Zarządzanie bazami danych
Za pomocą panelu możesz zakładać bazy danych, zarówno MySQL, jak i PostgreSQL, tworzyć użytkowników baz danych oraz nadawać im uprawnienia. Aby umożliwić kompleksowe zarządzanie bazami danych, udostępniamy również popularne, służące do tego celu aplikacje, takie jak phpMyAdmin oraz phpPgAdmin.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Skaner antywirusowy
Za pomocą skanera antywirusowego możesz skanować zawartość konta hostingowego pod kątem występowania wirusów. Do wyboru masz skanowanie całego katalogu domowego lub jego części: poczty, publicznego katalogu FTP, publicznego katalogu WWW.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Zaplanowane zadania (CRON)
Jeżeli chciałbyś zautomatyzować wykonywanie komend lub własnych skryptów w określonym czasie, udostępniamy Ci taką możliwość za pomocą CRON. Na przykład, możesz ustawić CRON w taki sposób, aby kasował wybrane tymczasowe pliki co tydzień.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Softaculous
Oprócz zarządzania kontem udostępniamy Tobie fantastyczne oprogramowanie. Wykorzystując pakiet Softaculous, możesz za pomocą panelu instalować takie oprogramowanie jak Joomla, Drupal, WordPress i wiele innych aplikacji do zarządzania treścią, obsługi forów, sklepów internetowych, blogów, kontaktu z klientem, prezentacji FAQ, obsługi płatności, galerii zdjęć, list adresowych, ankiet i sond, zarządzania projektami, Wiki oraz innych przydatnych aplikacji.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
PHP PEARPOLECAMY!
Gotowe pakiety PHP PEAR czekają na Twoją instalację oraz kreatywne wykorzystanie do tworzonego lub zainstalowanego na koncie oprogramowania PHP. Prosta instalacja pakietów PHP PEAR za pomocą cPanel® pozwoli Tobie zaoszczędzić czas poświęcany zazwyczaj na ręczne wgrywanie pakietów na konto hostingowe.
Zobacz Centrum Pomocy
Tak Tak
Profesjonalne Centrum Danych
Lokalizacja naszego Centrum Danych w Niemczech zapewnia dostęp do infrastruktury najwyższej jakości. Centrum Danych wyposażone jest w najnowocześniejsze zabezpieczenia oraz zapewnia najlepszą jakość potwierdzoną uzyskaniem certyfikatu TÜV poziom 3!
Tak Tak
Monitoring przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu
Sieć komputerowa w Centrum Danych oraz serwery są monitorowane przez naszych specjalistów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystkie usługi znajdują się pod dobrą opieką, a Ty nie musisz się o to martwić.
Tak Tak
Zasilanie awaryjne UPS + agregat prądotwórczy
Serwery posiadają trzystopniowy system zasilania, gwarantujący wysoką dostępność usług.
Tak Tak
Backup danych
W przypadku awarii serwera i konieczności odtworzenia danych dysponujemy systemem tworzącym kopie bezpieczeństwa oraz umożliwiającym sprawne przywrócenie danych i funkcjonalności usług. Backup danych nie uwzględnia baz danych przekraczających rozmiar 1024 MB. Kopie danych przechowywane są do 3 dni.
Tak Tak
Antyspam i antywirus
W czasach masowego zalewu skrzynek e-mail niechcianą pocztą (tzw. spamem) oraz wirusami komputerowymi ochrona antyspamowa oraz antywirusowa to konieczność. Nasze systemy posiadają wielopoziomowe zabezpieczenia przed spamem i wirusami.
Bezpłatnie Bezpłatnie
System DNS
Udostępniamy niezawodny, własny system DNS oparty na trzech niezależnych lokalizacjach serwerów DNS w Polsce oraz w Niemczech. Za pomocą Panelu Klienta możesz zarządzać rozbudowanymi funkcjami obsługi DNS, w tym edycją pojedynczych rekordów i grup rekordów DNS (umożliwiamy obsługę rekordów IPv6 – AAAA), konfigurowaniem przekierowań URL/IP oraz łatwym konfigurowaniem domen dla hostingu.
Tak Tak
Adres IP
Posiadając własny adres IP przypisany do konta hostingowego, możesz wykorzystać jego funkcjonalność do instalacji certyfikatu SSL. Własny adres IP to również dodatkowy atut przy pozycjonowaniu strony WWW. Posiadając swój adres IP, jesteś bardziej wiarygodny w Internecie, zarówno dla wyszukiwarek WWW, jak i systemów antyspamowych.
Nie Tak
Przydzielany indywidualnie na życzenie Klienta
Obsługa Certyfikatów SSL
Certyfikat SSL stanowi najlepsze zabezpieczenie połączenia internetowego z Twoją stroną WWW. Ponieważ taki certyfikat jest bezpieczny (umożliwia szyfrowanie 128/256-bitowe) i zaufany (jest wystawiany przez Centrum Certyfikacyjne), umożliwia niezawodne zabezpieczenie usług. W ramach poczty e-mail udostępniamy połączenia szyfrowane, zabezpieczone certyfikatem SSL.
Nie
Tak
Wymaga własnego adresu IP