AZ.pl

Zaloguj się
Zamknij
zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasła?
Naszą największą satysfakcją jest zadowolenie naszych Klientów

Referencje naszych klientów

Drodzy Klienci/Partnerzy AZ.pl,
Nasza spółka stale się rozwija i zyskuje wielu partnerów biznesowych w kraju i na świecie. Rozwój w kierunku uzyskania akredytacji domen czy też rozbudowania funkcjonalności naszego autorskiego narzędzia jakim jest Panel Partnerski staje się naszym atutem.

Dzięki temu otrzymujemy bardzo dla nas cenne pochwały i słowa uznania od Klientów oraz Partnerów. Poniżej zamieszczamy wybrane z nich. Mamy nadzieję, że pozwolą one pogłębić lub uzyskać zaufanie do nas i do działań naszej firmy.

Dokładniejszy opis naszej spółki można odnaleźć na stronie: O firmie AZ.pl. W przypadku chęci przesłania referencji prosimy o kontakt pod adresem: partner@az.pl.
Będziemy bardzo wdzięczni!

 • Firma AZ.pl reprezentuje najwyższy standard świadczonych usług. Na szczególną uwagę zasługuje tu dobry kontakt z klientem oraz troska o jego zadowolenie. Mimo tak wysokiego poziomu usług ceny są wyjątkowo korzystne.

  Marcin Prokopiuk http://www.money.pl

 • Współpracujemy z firmą AZ od około 2006 roku. Od tego czasu zarejestrowaliśmy kilkaset domen dla naszych klientów oraz zakupiliśmy podobną ilość kont hostingowych dla ich stron. Przez ten czas współpraca przebiegała zawsze wzorowo. Ewentualne niejasności było rozwiązywane błyskawicznie przez obsługę techniczną. Dodatkowo ceny domen są bardzo konkurencyjne na polskim rynku. Pragniemy tą opinią podziękować za dotychczasową opiekę i pomoc przy rozwijaniu naszej działalności.

  William CTO, Holeksa

  2015-06-01

 • Współpracuje z firmą AZ od kilku dobrych lat. Firma AZ zaskakuje mnie przez cały ten okres - oczywiście pozytywnie, przede wszystkim profesjonalizmem, szybkością realizacji usług a także szybkością rozwiązywania problemów przez dział obsługi klienta. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą niż AZ. Polecam wszystkim.

  Mateusz Kowal http://www.nufi.pl

  2014-02-10

 • Miałam problem, którym konkretnie zajęła się Pani Izabela Kosikowska z Działu Domen. Reakcja z Jej strony i udzielone wskazówki, sprawiły szybkie odnalezienie błędu, który popełniłam i osiągnięcie zamierzonego celu. Dialog zarówno telefoniczny jak i mailowy był rzeczowy i konkretny, potwierdzający profesjonalizm Pani Kosikowskiej. Daleko idąca kultura osobista, warta naśladowania, bardzo ułatwiła nam szybkie rozwiązanie problemu. Z obsługi jestem bardzo zadowolona. Polecam.

  Hanna Krysztofiak

  2014-02-10

 • D.Systems współpracuje od wielu lat z firmą az.pl w zakresie utrzymywania hostingu i domen dla naszej firmy. Od początku współpracy zespół AZ.pl wyróżnia się fachową i miłą obsługą, szybką reakcją na problemy oraz konkurencyjnymi cenami. Ostatnio udzielona nam pomoc z strony Pani Izabeli Kosikowskiej (Starszy Specjalista Działu Domen) pomogła błyskawicznie przywrócić sprawne funkcjonowanie naszej firmie. Gorąco polecam współpracę z AZ.pl.

  Patryk Bełzak

  2014-02-10

 • Z firmą AZ.pl współpracuję od kilku lat. Posiada bardzo korzystne ceny i atrakcyjne promocje. Profesjonalna i bardzo szybka pomoc na każdym kroku, poparta pracą odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Każdemu życzę takiego kontrahenta jakim jest AZ.pl

  Dariusz Nalazek

  2014-01-03

 • Z satysfakcją pragniemy polecić współpracę z firmą AZ.pl, wszystkim tym, którzy cenią sobie rzetelność i profesjonalizm. Współpracujemy z firmą AZ.pl od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleniu z poziomu świadczonych usług. Rekomendujemy firmę AZ.pl jako solidnego partnera biznesowego.

  CartPoland http://www.cartpoland.pl

  2013-12-18

 • Cenimy sobie współpracę z AZ.pl dzięki dogodnym warunkom finansowym, korzystnym transferom domen oraz przede wszystkim szybkiej i bardzo pomocnej obsłudze klienta w ramach wsparcia technicznego.

  Beata Witkowska

  2013-12-18

 • Firma Az.pl cechuje się dużym profesjonalizmem i jakością usług. Pracownicy biura obsługi klienta są kompetentni i naprawdę CHCĄ pomóc klientowi.

  Marcin Oroń

  2013-12-18

 • Firma SB-LAB poleca współpracę z firmą AZ.pl. Firma posiada miły, życzliwy odpowiedzialny zespół pracowników służących pomocą. Życzę wszystkim tak profesjonalnego partnera biznesowego jakim jest firma AZ.pl

  Bogusław Solecki

  2013-12-18

 • Polecam firmę AZ. Kompetentni uprzejmi i szybcy. Bardzo atrakcyjne promocje oraz oferta (chyba obecnie najlepsza. Zwłaszcza na hosting ).Profesjonalna obsługa i podejście do klienta.

  Beaton Edmund Reduta

  2013-12-18

 • Polecam firmę az.pl w 100%. Najwyższa jakość obsługi, indywidualne podejście do klienta, pracownicy bardzo pomocni.

  Barbara Ślósarz http://www.bawo.info.pl

  2013-12-18

 • Współpracuję kilka lat z AZ.pl. Korzystałem z domen i hostingu realizując różne projekty biznesowe. Nie zawiodłem się, ani co do ich rozwiązań stricte informatycznych, jak i do elementów "zwykłej" bieżącej obsługi klienta. Polecam serdecznie współpracę z AZ.pl

  Rafał Popławski

  2013-12-18

 • Polecam z korzystanie z usług firmy AZ.pl. Firma charakteryzuje się profesjonalną i szybką obsługą klienta. Bardzo dobre ceny domen oraz atrakcyjne rabaty. Czytelny i łatwy w obsłudze panel klienta.

  http://www.parkingoweblokady.pl

  2013-12-18

 • Witam serdecznie, Jestem pod wrażeniem poziomu obsługi serwowanej przez Panią Izabelę Kosikowską. Mój problem został bardzo szybko rozwiązany. Urzekło mnie zaangażowanie i kompetencja. Czułem, że jestem pod dobrą opieką.

  Paweł Zalech

  2013-12-18

 • Współpracuję z AZ od lat i oceniam to krótko: PEŁEN PROFESJONALIZM. Fachowa, szybka obsługa klientów, dbałość o bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że mogę z czystm sumieniem polecić tą firmę, a sam zamierzam nie tylko kontynuować ale także rozwijać współpracę z nią.

  Grzegorz Czerwiński

  2013-12-18

 • Bardzo dziękuję za owocną pomoc w rozwiązaniu problemu z transferem domen. W miłej atmosferze udało się dość szybko rozwiązać problem.

  Jarosław Bielewski

  2013-12-18

 • Było mi niezmiernie miło współpracować z pracownikami tej firmy. Obsługa jest bardzo uprzejma i niezwykle pomocna w każdej sytuacji. Niektóre sprawy potrafią załatwić za klienta, co mi, osobie nie znającej się na rzeczy,bardzo pomogło. Natychmiastowy kontakt telefoniczny sprawia,że nie jest to firma wirtualna,ale uświadamia, że tam również są pracownicy gotowi i chętni rozwiązać każdy problem. Niezależnie od tego, jak wartościowa jest usługa, obsługa w firmie jest na wysokim poziomie.

  Sylwia Sadowska

  2013-12-18

 • Niewątpliwie wsparcie techniczne świadczone przez Zespół Obsługi Klienta AZ.pl należy nie tylko do polskiej, ale również europejskiej czołówki pod względem jakości czy szybkości wykonywanych działań. Nigdy nie spotkałem się z niekulturalnym czy niefachowym podejściem do mojej osoby, na co jestem bardzo wrażliwy - w szczególności, iż AZ.pl to powiernik moich newralgicznych danych. Co więcej, profesjonalizm całego zespołu stoi na tak wysokim poziomie, że usługi AZ.pl poleciłem swojej Drugiej Połówce.

  Kornel Kot

  2013-12-18

 • Firma AZ.pl to firma godna polecenia. Potrafią bezproblemowo i szybko rozwiązać każdy problem. Pomimo zaniedbań z mojej strony otrzymałem pomoc na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy firmę AZ.pl

  Piotr Żukowski http://www.atrakcjezakopanego.com

  2013-12-18

 • Z Firmą AZ.pl współpracuje od kilku lat, jestem zadowolonym posiadaczem kilkudziesięciu domen. Niezwykle prosty, a zarazem rozbudowany panel zarządzania, wiele możliwości pracy z własnymi domenami i kreowania własnych stron, zaś przypadku jakichkolwiek problemów, niejasności, pomoc techniczna na najwyższym poziomie. Podsumowując całą dotychczasową współpracę wnioskuję, że gdyby wszystkie firmy w Polsce działały w taki sposób jak firma AZ.pl wszystkim nam żyło by się lepiej i spokojniej.

  Bartłomiej Renusz http://www.willarenusz.pl

  2013-12-18

 • Konsultanci firmy AZ.PL są bardzo pomocni dla klienta. Czas oczekiwania na odpowiedź jest krótki i zawiera wszelkie niezbędne informacje. Polecam firmę AZ.PL.

  Alicja Boba

  2013-12-18

 • AZ.pl to profesjonalna firma. Nie wyobrażam sobie jeszcze bardziej "gładkiej" rejestracji domeny. Robiłem to pierwszy raz, ale wiadomo, że następna podobna czynność będzie w tej samej firmie. Polecam szczerze.

  Adam Ignatowicz

  2013-12-18

 • Z firmą AZ.pl współpracuje już od wielu lat i cieszę się z tej współpracy. Od razu widać, że obsługa wielu klientów nie przerosła AZ.pl jak inne konkurencyjne firmy dzięki czemu dział techniczny odpowiada na moje wezwania niemalże od razu.

  Marcin Marć http://www.exciting-krakow.com

  2013-12-03

 • Chciałbym polecić współpracę z firmą AZ.pl. Dział techniczny odpowiada na wezwania klienta w rewelacyjnym czasie - niemal za mailem potwierdzającym przyjęcie wiadomości idzie odpowiedz. Dużą zaletą AZ.pl jest także indywidualne podejście do klienta, miła atmosfera i chęć pomocy. Życzę wszystkim tak profesjonalnego partnera biznesowego jakim jest AZ.pl

  Szymon Bargański http://www.snbi.pl

  2013-11-19

 • Z firmą AZ.pl współpracujemy już od kilku lat. AZ.pl dostarcza nam pewny i profesjonalny hosting, jak i jest dla nas doskonałym miejscem dla rejestracji domen. To pewny i solidny partner w interesach, na niekorzyść może tylko przemawiać nie wielka ilość dostępnych rabatów dla stałych klientów, ale jest to problem z praktycznie każdym dostawcą tego typu usług w Polsce.

  Aleksander Pasadyn http://centrumkuponowe.pl

  2013-11-19

 • Współpracujemy z AZ.pl od wielu lat. Bywało gorzej, potem coraz lepiej i lepiej. Dzisiaj natomiast Pani Izabela Kosikowska Starszy Specjalista Działu Domen zademonstrowała taki poziom obsługi, fachowość i pomoc w rozwiązywaniu nierozwiązywalnych problemów, że z wielką przyjemnością muszę tu napisać Serdecznie i z uśmiechem dziękuję!

  Tadeusz Wiencek http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl

  2013-11-19

 • Rejestracja domeny przez portal AZ.pl przebiega szybko i bezproblemowo. Dział obsługi klienta działa bez zarzutu. Polecam.

  Robert Terechowicz

  2013-11-19

 • AZ.pl to doskonały partner biznesowy, całkowicie skupiony na potrzebach i życzeniach swoich klientów. Troska o jakość obsługi idzie w parze z najlepszą ofertą handlową na naszym rynku. Świadczone przez AZ.pl usługi od kilku już lat stabilnie wspierają nasze działania.

  Wojciech Janiszewski

  2013-11-19

 • Jestem klientem firmy az.pl już dobrych kilka lat.Od samego początku współpraca, kontakt jak również usługi firmy az.pl były i są do tej pory na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy AZ.pl charakteryzują się sumiennością swoich obowiązków, wysoką kulturą osobistą,jak również profesjonalizmem w prowadzonej działalności. Bardzo polecam wszystkim firmę AZ.pl.

  Czesław Socha

  2013-11-19

 • Rewelacyjna obsługa. Na pytania uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Pełen profesjonalizm. Polecam!

  Jaszczuk Katarzyna

  2013-11-19

 • Pracowników działu obsługi klienta oceniam na bardzo dobrze wyszkolonych, posiadających wszystkie niezbędne kwalifikacje do udzielnie pomocy w zakresie rejestracji, odnowienia domen i hostingu. Współpracujemy z firmą AZ.pl od lat i cenimy sobie przede wszytkim znakomity kontakt z dzialem obsługi klienta i support.

  Sylwia Sobol http://www.polandseo.pl

  2013-11-19

 • Poziom obsługi czatu jest rewelacyjny. Wszystkie informacje potrzebne do załatwienia problemu zostały podane przez pracownika w czytelny i jasny sposób. Gorąco polecam!

  Michał Czapliński

  2013-11-19

 • Polecam z korzystanie z usług firmy AZ.pl. Firma charakteryzuje się profesjonalną i szybką obsługą klienta. Bardzo dobre ceny domen oraz atrakcyjne rabaty. Czytelny i łatwy w obsłudze panel klienta.

  Agnieszka Feliks

  2013-11-19

 • Firma Az.pl cechuje się dużym profesjonalizmem i jakością usług. Miałem problem z kupnem domeny jednak dzięki miłym pracownikom obsługi wszystko zostało rozwiązane w jeden dzień. Polecam!

  Rafał Olszak

  2013-11-19

 • Od dawna szukałem rozwiązania, jakie zaproponowało mi AZ.pl - czyli wysokiej jakości usług za rozsądną ceną. Jako profesjonalista, również polecający hostingi swoim klientom, zwracam szczególną uwagę na obsługę klienta i jej poziom. Dzięki doświadczeniu i ofercie firmy AZ.pl, także i moje usługi mogą stać na znacznie wyższym poziomie, ze względu na zaawansowane możliwości, jakie udostępniane są klientom

  Jakub Przetocki http://www.madeinberlin.pl

  2013-11-19

 • Współpraca z firmą AZ.pl należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Przedstawiciele dbają o najlepszy standard działania, co jest jednym z ich najcenniejszych atutów. Widać, że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od a do z praca świadczona jest ze stuprocentowym poświęceniem. Firma może pochwalić się szerokim zakresem wiedzy o swojej działalności. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy to prawdziwi specjaliści.

  http://www.lilia-med.pl

  2013-11-19

 • Grupa portali turystycznych nocuje.net korzysta z usług az.pl już od kilku lat, na przestrzeni tego czasu śmiało możemypowiedzieć, iz współpraca okłada się doskonale a zarówno usługi jak i obsługa klienta stoją na najwyższym poziomie.Dlatego też, szczerze polecamy współpracę z AZ.PL ponieważ w naszym mniemaniu jest to solidny, wiarygodny oraz profesjonalny partner

  Tomasz Kopeć http://www.gethotels.pl

  2013-10-14

 • Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę AZ.pl z uwagi na wysoki poziom obsługi klienta. Pracownicy obsługi są pomocni i szybko odpowiadają na zapytania mailowe.

  Paweł Pindera http://www.PremiumIT.pl

  2013-10-14

 • Polecam usługi świadczone przez AZ.pl ze względu na bogatą funkcjonalność portalu klienta AZ.pl, a także na fachową, szybką i miłą obsługę klienta przez e-mail

  Adam Kasperowicz http://www.NKcraft.pl

  2013-10-14

 • Firmę AZ .pl reprezentują profesjonalni ludzie , rzeczowi i konkretni ..Miło mi bedzie z nimi współpracować..Największy plus za błyskawiczną obsługę .Gorąco polecam .Co do serwera i domeny żadnych zastrzeżeń.

  Aleksander Pawelski

  2013-10-14

 • Dział jest rzetelny i cierpliwy, co prawda odpowiada przeważnie dopiero na drugi dzień, ale mi to tak bardzo nie przeszkadza. Widać że pracownicy przykładają się do swoich zadań. Polecam

  Kamil Lab

  2013-10-14

 • Poziom obsługi klienta w Państwa firmie jest wysoki. Należy tutaj przede wszystkim zaznaczyć, że zlecenia są realizowane sprawnie, a kontakt z działem obsługi (mailowy lub telefoniczny) jest szybki. Profesjonalizm oraz orientacja na klienta jest również zaletą Państwa konsultantów.

  Natalia Olejniczak

  2013-10-14

 • Jestem usatysfakcjonowany szybkością i fachowością załatwienia zgłoszonego problemu. Od kilku lat współpracuję z az.pl i zawsze odczuwam bardzo przyjazną atmosferę w kontaktach ze specjalistami.

  Krzysztof Maj

  2013-10-14

 • Jesteśmy partnerem AZ od ponad dwóch lat i korzystamy z API dla dystrybutorów. Firma AZ.pl była jedną z niewielu firm, które miały w swojej ofercie usługę redystrybucji domen. Początkowo współpraca nie była idealna, ale dużo zmieniło się od tego czasu na plus. W tej chwili usługa działa bez zarzutu. AZ chętnie słucha opinii klientów i ciągle ulepsza API. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

  MyWebzz http://www.mywebzz.com

  2013-10-14

 • Z pewnych względów zmuszony byłem do przeniesienia kilku swoich domen do AZ.pl. Wcześniej przez wiele lat korzystałem z usług ich konkurencji i nie miałem nigdy żadnych problemów. Z AZ.pl jest podobnie, ale jest jedna zasadnicza różnica: ich poziom, jakość i szybkość odpowiedzi w przypadku wysyłania do nich zapytań na maila jest po prostu nieprawdopodobny! Odpowiadają niezwykle szybko, zazwyczaj w ciągu 2 godzin, a same odpowiedzi wyczerpują temat i nie ma konieczności pisać do nich ponownie. Tego konkurencja nie ma. To mi się podoba!

  Krzysztof Jurczyk http://www.seethestats.com

  2013-10-14

 • In November 2009 we decided at CharlesWorks.net to register CharlesWorks.pl and needed a reliable, honest company to handle its registration. We chose Az.pl because its website was comprehensive and Az.pl appeared well established. The staff at Az.pl have always provided fast, friendly, courteous service despite the challenge of our not being proficient with the Polish language. It isn't easy when we knew no one in Poland and is very comforting to know Az.pl is there to handle these Internet matters for us so professionally. Az.pl is a trustworthy company that I would recommend anyone wanting to engage the Internet in Poland (and other countries as well) to do business with. Thank you, Az.pl from all of us at CharlesWorks!

  Charles Oropallo http://www.CharlesWorks.net

  2013-10-14

 • Niniejszym potwierdzam bardzo wysoką jakość obsługi klienta w firmie Az.pl. Na skierowane do działu technicznego oraz finansowego zapytania zostały bardzo szybko udzielone merytoryczne odpowiedzi wyjaśniające wszelkie wątpliwości.

  Marcin Medeksa

  2013-10-14

 • Z ogromną satysfakcją musimy docenić profesjonalizm naszego partnera firmy AZ.pl. Nowoczesne, niemalże wzorcowe prowadzenie marketingu, z którego każda inna firma może brać przykład, a przy tym rzetelna, profesjonalna obsługa, z dbałością o każdy aspekt, który może być istotny w Twoim biznesie. Jednocześnie, nietrudno w tym wszystkim zauważyć, iż na pierwszym miejscu postawione jest: "Zadowolenie Klienta".

  MEDILAND.pl http://www.facebook.com/mediland

  2013-10-14

 • Dział techniczny szybko, cierpliwie i fachowo udziela porad i wyjaśnień. Nawet taki wiekowy dyletant jak ja, czuje się w ten sposób bezpiecznie i daje sobie radę przy problemach. Z przekonaniem polecam.

  Zdzisław Górski http://www.uroczysko.az.pl

  2013-07-25

 • Rzeczowe i rzetelne podejście do współpracy oferowane przez Firmę Az.pl zasługuje na najwyższe referencje. Wysoka jakość usług oraz doskonały kontakt z przedstawicielami Firmy zasługują na słowa uznania. Satysfakcja z oferty oraz profesjonalne podejście do oczekiwań Klienta dają pewność, że firma zapewni pełen komfort w korzystaniu z usług. Serdecznie Polecam!

  Marcin Bondarowicz http://www.bondarowicz.net

  2013-07-24

 • Z firmą WS.pl współpracuje od 7 lat, jestem bardzo zadowolony z ich usług. Cenię u nich przede wszystkim dobry kontakt z klientem, odpowiedzi na e-meil przychodzą po krótkim czasie, a nie po tygodniu jak w innych firmach. Od pewnego czasu działa również czat z pracownikami przez co wszystkie problemy mogę rozwiązać jeszcze szybciej. Co do spraw technicznych serwerów i domen nie mam zastrzeżeń, w ciągu 7 lat nie zawiodły mnie ani razu. Polecam.

  Mateusz Szymski http://www.kukow.pl

  2013-07-24

 • Korzystając od kilku lat z usług firmy AZ.pl nigdy nie napotkałem na tzw. "ścianę" problemów nierozwiązywalnych - fachowość świadczonych usług w pełnym zakresie zadowoli każdego wymagającego profesjonalistę.

  Jacek Strelał http://www.pc-sos.pl

  2013-07-01

 • Z wielką przyjemnością wystawiam najlepsze referencje za szeroką ofertę, przystępne ceny, bezpieczeństwo i organizację. Przez swoje zaangażowanie firma AZ.pl jest w stanie sprostać wszystkim postawionym wymaganiom i jest moim faworytem wśród polskich rejestratorów domen. Wielkie brawa za profesjonalną i miłą obsługę konsultantów co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

  Marek Bal http://Kratki.pl

  2013-07-01

 • Mimo, iż z firmą AZ współpracuję od niedawna to mogę zachęcić wszystkich niezdecydowanych do rejestracji i przetestowania ich oferty. Widzę znaczną różnicę na plus zarówno w szybkości obsługi jak i cenniku większości usług. Ze swojej strony życzę dalszego tak dynamicznego rozwoju i wielu kolejnych zadowolonych Klientów.

  http://etranslator.pl

  2013-07-01

 • Z oferty firmy AZ korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Na uznanie zasługuje bardzo dobrze działający dział obsługi klienta oraz niezawodność i szybkość oferowanych usług. Warto zdecydować się współpracę z AZ.pl.

  Kamil Samselski http://meblink.pl

  2013-07-01

 • Z Firma AZ.pl jesteśmy już od około 2 lat. Firma została nam polecona przez zaprzyjaźnione firmy które również korzystają z usług AZ. Kontakt z działem technicznym jest na wysokim poziomie. Wiedza i kompetencje personelu również oceniamy bardzo wysoko. Wachowa pomoc przy przenoszeniu hostingu i domeny. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny - Hotel SPA Wieniawa poleca firmę AZ.pl

  Marek Kobylski http://www.hotelwieniawa.com

  2013-07-01

 • Bez jakichkolwiek zastrzeżeń zdecydowanie polecam współpracę z firmą Az.pl W naszym przypadku trwa ona dopiera 2 lata ale już w tak krótkim okresie firma dała się poznać jako profesjonalny partner w biznesie Na najwyższe uznanie zasługuje elastyczność i bardzo szybka reakcja na bieżące problemy.

  http://www.deltatransport.pl

  2013-07-01

 • Firmę AZ.pl znam od kilku lat. Nasza współpraca opiera się na solidnej i szybkiej obsłudze. Pracownicy oferują profesjonalną, fachową i merytoryczną pomoc. Dlatego im zaufałem.

  Krzysztof Ciarkowski

  2013-07-01

 • Jestem mile zaskoczona poziomem obsługi klienta AZ.pl. Osoba, z którą miałam przyjemność korespondować w związku z moim problemem, wyjaśniła mi wszystko szczegółowo i cierpliwie, a następnie pomogła doprowadzić sprawę do końca, z korzyścią dla mnie. Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam AZ.pl.

  Joanna Wójcik

  2013-07-01

 • Od dawna w zakresie domen wspiera nas Az.pl. Suport jest kompetentny, działa szybko, niezawodnie, sprawnie, miły rzeczowy kontakt. Dbamy, aby każdy obsługiwany przez nas program lojalnościowy działał bez zarzutu, a system lojalnościowy był dostępny dla uczestników bez przerwy, 24 godziny na dobę. Polecamy!

  Paweł Gawlik http://www.programylojalnosciowe.pl

  2013-07-01

 • Jesteśmy klientami AZ.pl od wielu lat i w tym czasie zauważyliśmy ogromny postęp w zakresie jakości obsługi klienta, procedury są bardzo przyjazne, można liczyć na szybką i rzeczową pomoc i wszelkie potrzebne informacje. Wiemy coś o tym, ponieważ sami specjalizujemy się w badaniu jakości obsługi i mystery shopping. Cieszy nas też, że firma jest otwarta na badanie satysfakcji klientów. Dziękując za dotychczasową współpracę, polecamy usługi firmy AZ.pl!

  Mirosław Bartoń http://www.secretclient.com

  2013-07-01

 • Bardzo szybka reakcja na zapytanie klienta. Zwięzła, konkretna odpowiedź. Wysoki poziom obsługi. Polecamy!

  Ośrodek Rehabilitacji FIZJOEXPERT http://www.fizjoexpert.pl

  2013-07-01

 • Z usług firmy AZ.pl zacząłem korzystać jakieś 2-3 lata temu i jestem bardzo zadowolony. Posiadam hosting oraz kilka domen, z którymi nigdy nie miałem problemu. Niewątpliwą zaletą firmy są bezawaryjne usługi na wysokim poziomie oraz znakomita obsługa klienta, która bardzo szybko reaguje i udziela fachowych i pomocnych odpowiedzi i wskazówek.

  Damian Gręda

  2013-07-01

 • Serdecznie polecam współpracę z firmą AZ.pl. Odpowiedzi na pytania uzyskiwałem w szybkim tempie. Wysoki poziom obsługi Klienta oraz pełen profesjonalizm.

  Jakub Chudarek

  2013-07-01

 • Szybka i fachowa obsługa Klienta. Sprawnie funkcjonujący system zapytań. Polecam.

  Wiktor Popławski http://www.popularna.pl

  2013-07-01

 • Cieszymy się z kolejnego roku współpracy z firmą AZ.pl. Świetna komunikacja oraz chęć pomocy i otwartość na wszelkie sugestie zasługują na wyróżnienie. Intuicyjny Panel Klienta dający wiele możliwości konfiguracyjnych jest poza konkurencją. Polecamy wszystkim.

  Zespół Arbex Services

  2013-07-01

 • Bardzo szybki kontakt. Rzeczowe podejście do problemu. Śmiem twierdzić, że jakby mogli to podaliby smaczną kawę przez monitor. Jestem w 100% zadowolony z obsługi biura.

  Marek Zieliński FHU Marecki

  2013-07-01

 • Od kilku lat korzystamy z hostingu firmy Az.pl. Profesjonalne podejście do klienta, bezawaryjność i rewelacyjna jakość świadczonych usług powodują że co roku odnawiamy umowy.

  Tomasz Bojanowicz http://www.ski-group.pl

  2013-07-01

 • Profesjonalizm w każdym temacie. Szacunek dla Klienta. Błyskawiczna pomoc w razie potrzeby. Szczerze polecam.

  Stanislawa Lowicka-Byner http://www.kotybrytyjskie.eu

  2013-07-01

 • Od wielu lat korzystam z usług firmy AZ.pl. Z całym przekonaniem mogę polecić ją zarówno mniejszym przedsiębiorcom, jak i dużym firmom, a także klientom indywidualnym. Sam prowadząc firmę wiem, jak ważne jest indywidualne oraz profesjonalne podejście do klienta. Wszystko to widzę współpracując z AZ.pl.

  AP Interior S.C. Piotr Opaczewski Adam Olejniczak

  2013-07-01

 • Z racji prowadzonej działalności korzystamy z usług wielu firm hostingowych. Współpraca z firmą AZ to sama przyjemność. Profesjonalne podejście do Klienta, bezpośredni kontakt i wysoki poziom obsługi.

  Sebastian Pierzchała, Headway Sp. z o.o

  2013-06-27

 • Niniejszym zaświadczam, że długoterminowa współpraca z firmą AZ.pl Sp. z o.o., prowadzona przez naszą firmę przebiega pomyślnie. Świadczone usługi oraz produkty w postaci hostingu zostały dostarczone bez zastrzeżeń. Bardzo doceniamy wdrożony obecnie wysoki poziom obsługi Klienta.

  Arkadiusz Zaremba

  2013-05-06

 • Wszystkim gorąco polecam firmę AZ.pl. Obsługa świetna - szybka, fachowa i jeszcze miła. Współpraca z tą firmą, to czysta przyjemność. Profesjonalizm na wysokim poziomie.

  Jadwiga Szaciłło-Baniewicz

  2013-05-06

 • Szybka i solidna obsługa. Wysoki poziom świadczonych usług. Zawsze w szybkim tempie odpowiadają na e-maile. Są bardzo ludzcy, co dziś jest rzadkością. Polecam z czystym sercem tę firmę.

  Magdalena Pamuła http://www.dlaamelki.pl

  2013-05-06

 • AZ.pl - firma działająca na szkodę samej sobie? Tak, ale tylko i wyłacznie w przypadku, kiedy nadrzędny staje się interes klienta Kiedy wpłacie za przedłużenie utrzymania domeny okazało się, że mogła być ona niższa, zlecenie zostało cofnięte a na moje konto wróciła część niepotrzebnie wydanych pieniędzy. ukłony i podziękowania

  Marcin Górski http://www.chelsealive.pl

  2013-05-06

 • AZ.pl - drugi rok hostingu, drugi rok udany, pomimo cen podanych, koszt negocjowany. Przyjemnie jest być klientem w firmie gdzie relacje buduje się nie tylko na fakturowaniu ale na prawdziwej więzi z Klientem.

  2013-05-06

 • Chciałbym szczerze rekomendować współpracę z firmą AZ, współpracuje z tą firmą od dwóch lat, i współpraca wygląda bardzo profesjonalnie i sprawnie, nie mam wielkiego doświadczenia we współpracy z firmami zajmującymi się domenami ale jak do tej pory, życzyłbym sobie i wszystkim innym tak profesjonalnej obsługi klienta jak przez firmę AZ.

  Józef Chmiela

  2013-05-06

 • Nasza firma od lat współpracuje z firmą AZ.pl. Dokonanie zakupu domeny jest czynnością bardzo prostą dzięki czytelnej instrukcji jaką AZ.pl prezentuje na swojej stronie. Ponad to obsługa działu klienta działa bez zarzutu. Interwencja jest wręcz natychmiastowa. Zresztą firma AZ.pl polecana jest przez nas od kilku lat i do tej pory nie spotkaliśmy się z jakimikolwiek negatywnymi opiniami. Szczerze polecamy.

  2013-05-06

 • Jestem klientem AZ.pl od kilku lat. Nie mam zbyt wielu okazji do kontaktów z Działem Obsługi Klienta - wszystko działa bez zarzutu. Ale jak pojawia się taka potrzeba, zawsze dostaję szybką i rzeczową pomoc.

  Grzegorz Rola

  2013-05-06

 • Jakość obsługi pracowników Zespołu Obsługi Klienta AZ.pl jest godna polecenia innym firmom. Zarówno obsługa techniczna jak i dział finansowy reagują w ciągu kilku minut na zgłoszone problemy. Korzystamy z usług już 5 lat i nie mieliśmy nigdy żadnych zastrzeżeń do poziomu obsługi AZ.

  Witold Śleszyński

  2013-05-06

 • Od wielu lat korzystam z usług różnych dostawców hostingu, zarówno w PL, jak i zagranicą, gdyż administruję wieloma domenami. Obecnie, po kilku miesiącach doświadczeń z AZ.pl, wszystkie swoje domeny przenoszę właśnie tu! Przez tyle lat nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą . Niezawodnie, szybko, sprawnie, miły kontakt - tego mi właśnie brakowało!

  Grzegorz Roman

  2013-05-06

 • Szybka, Fachowa, Profesjonalna pomoc AZ Suport Team przy konfiguracji SQL i PHP . Suport jest bardzo kompetentny. Naprawdę bardzo. Szybkie połączenia telefoniczne z Suport i na odpowiedz przez Email też nie trzeba długo czekać. Na pewno będę stałym klientem, ale nie ze względu na korzystne ceny czy 50GB Webspace bo to, dostane wszędzie - ale ze względu na super pomoc i obsługę techniczna.

  Marek Krempa

  2013-05-06

 • Jestem klientem firmy AZ.pl już trzeci rok. Firma bardzo prężnie się rozwija i oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. Na szczególne polecenie zasługują Pracownicy Działu Obsługi Klienta. Rzeczowo i kompetentnie udzielają wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania a przy tym są bardzo uprzejmi i życzliwi. Dziękuję za dotychczasową współpracę i wszystkim polecam usługi firmy AZ.pl!

  Iwona Radkowiak

  2013-03-18

 • Solidna, szybka obsługa. Kolejny rok otrzymuję fachową pomoc od pracowników firmy AZ.pl.

  Barbara Porębska

  2013-03-17

 • Korzystam z usług firmy AZ.pl od roku. W trakcie wszystkich moich kontaktów z działem serwisowym i biurem obsługi klienta spotykałem się z życzliwym podejściem, sprawnością działania i pełnym profesjonalizmem pracowników. Szczerze polecam, szczególnie osobom pragnących mieć niezawodny hosting, bogatą ofertę dodatkowych usług, oraz wymierną bonifikatę cenową przy przedłużeniu okresu współpracy.

  Paweł Stasiak http://aps.nieruchomosci.pl

  2013-03-17

 • Nie po raz pierwszy korzystam z pomocy AZ.pl. Pomoc zawsze merytorycznie, zawsze uprzejmie i zawsze z wielką cierpliwością dla laika takiego jak ja. Dziękuję.

  Janusz Sapula

  2013-03-17

 • Bardzo profesjonalna obsługa i szybki kontakt, a pomoc faktycznie można otrzymać nawet o 4 rano.

  Michał Pawelski

  2013-03-17

 • Firma AZ.pl reprezentuje najwyższy poziom oferowanych usług - zarówno od strony technicznej jak i ludzkiej. Brak jakichkolwiek problemów przy korzystaniu z konta hostingowego oraz profesjonalne i bezproblemowe podejście do klienta powoduje że firma jest doskonały partnerem godnym polecenia.

  Adam Swoiński

  2013-03-17

 • Musze stwierdzić że jakość obsługi klienta szybkość i sposób załatwienia sprawy naprawdę jest na wysokim poziomie i satysfakcjonujący dla mnie jako klienta Państwa firmy.

  Krzysztof Wojnicki http://www.arator.info.pl

  2013-03-17

 • Z AZ.pl współpracuję już kolejny 4 rok. Współpraca cały czas przebiega bezproblemowo. Komunikacja z serwisem jest błyskawiczna. Klient nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi. Strona działa niezakłócenie, a dane są bezpieczne. Na stronie nie pojawiają się żadne niechciane reklamy czy też wyskakujące okienka. Bardzo ważna jest również możliwość indywidualnego negocjowana cen jak również to, że w komunikacji mailowej zawsze jest podpisana osoba z imienia i nazwiska co jak wiemy dzisiaj nie jest zasadą ogólnie stosowaną. Zdecydowanie polecam korzystanie z usług AZ.pl

  Jarosław Plezia http://www.pieknejezyce-poznan.pl

  2013-03-17

 • Dziękuję za rzeczową, skuteczną i szybką pomoc. Jestem mile zaskoczony szybką reakcją programisty w Państwa firmie. Dziękuję za miłą kilkuletnią współpracę.

  GENESIS PS

  2013-03-17

 • Szybko, miło, merytorycznie, bardzo wysoka kultura osobista- to niezaprzeczalne atuty. Jako laik zadaję b. dużo banalnych z pozoru pytań. Zawsze otrzymuję szybkie, konkretne odpowiedzi. Zachęca minie to zdecydowanie do korzystania z usług i produktów AZ. Po niemiłej przygodzie z podobnym portalem, z przyjemnością przeniosłem swoją domenę do AZ.pl

  Janusz Sapula

  2013-03-17

 • Solidna, szybka obsługa. Kolejny rok otrzymuję fachową pomoc od pracowników firmy AZ.pl.

  Barbara Porębska

  2013-02-28

 • Biuro Obsługi Klienta nie raz okazało się pomocne, pracownicy zarówno z rana jak i popołudniu są rzeczowi i kulturalni, mimo pełnego dnia dalej cierpliwie wyjaśniają krok po kroku co należy wykonać aby osiągnąć swój cel.

  Łukasz Dragosz http://www.dragosz.pl

  2013-02-28

 • Z przyjemnością stwierdzam, że firma AZ.pl Sp. z O. O mająca swoją siedzibę w Szczecinie, przy ul. Sosnowej 6a od początku naszej kilkuletniej współpracy w zakresie udostępniania domen oraz kont hostingowych owocnie i konstruktywnie współdziała ze swoimi klientami, starając się utrzymać jak najwyższą jakość oferowanych usług. W chwili obecnej korzystamy z dwóch kont hostingowych oraz dwóch domen. Hosting i domeny utrzymywaliśmy w kilku różnych firmach. Dopiero po przeniesieniu usług do AZ.pl praktycznie skończyły się problemy ze stroną internetową, przesyłem danych czy ochroną antywirusową naszych zasobów. W razie problemów pion techniczny firmy szybko usuwa usterki czy inne niedomagania. Również, co ważne dla niewielkich firm, można negocjować ceny usług, z czego kilka razy skorzystałam. Podsumowując, należy stwierdzić, że firma AZ.pl jest godnym polecenia i sprawdzonym dostawcą usług w zakresie domen i hostingu oraz oprogramowania.

  Katarzyna Błaszkowska http://www.doginiemieckie.olsztyn.pl

  2013-02-28

 • Z firmą AZ.pl związany jestem już od kliku lat. Dla mnie to profesjonalny parter godny zaufania. Zawsze mogę liczyć na wsparcie techniczne oraz szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Jeśli szukacie firmy świadczącej wysoką jakość oferowanych usług to AZ.pl jest najlepszym wyborem! Gorąco polecam!

  Piotr Żukowski http://www.novastudios.pl

  2013-02-28

 • Z przyjemnością mogę polecić firmę AZ.pl z uwagi na wysoki poziom obsługi klienta. Pracownicy obsługi są niezwykle uprzejmi i szybko odpowiadają na maile z pytaniami.

  Iga Bielawski http://www.humanbrandprogram.pl

  2013-02-25

 • Z firmą AZ.pl współpracuje już trochę czasu jest to firma godna polecenia i zastępuje na miano firmy na 1 miejscu ofert hostingowych. Do zalet należą oczywiście szybka obsługa, dbanie o klienta, szybka reakcja droga email. Jestem w 100% zadowolony z posiadania usług w Państwa firmie Polecam każdemu hosting AZ.pl

  Sebastian Szmer

  2013-02-25

 • Doskonały kontakt, błyskawiczne działanie oraz rzetelna pomoc. Usługi na najwyższym poziomie. Firma z całą pewnością godna polecenia!

  http://www.fakty.bialystok.pl

  2013-02-25