AZ.pl

Zaloguj się
Zamknij
zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasła?
Nasza siedziba

O AZ.pl:

AZ.pl jest pionierem, współtwórcą rynku domen w Polsce. Działamy z sukcesem od 1996 roku. Siedzibą naszej spółki jest piękne miasto Szczecin.

Dlaczego AZ.pl?

Celem i misją firmy jest zapewnienie naszym Klientom jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w atrakcyjnych, niskich cenach. Oferujemy szereg produktów dopełniających, włącznie z API dla Partnerów, Giełdą Domen, kompleksowymi rozwiązaniami hostingowymi oraz Kreatorami Stron WWW. Zapewniamy innowacyjne i konkurencyjnie cenowo produkty, dostarczając przy tym najwyższą jakość obsługi Klienta. Nasz zespół, złożony z wysokiej klasy specjalistów, pracuje nieprzerwanie nad doskonaleniem oferty naszych produktów.

W 2001 roku jako pierwszy polski Rejestrator, zaoferowaliśmy naszym Klientom autorski, nowoczesny a zarazem prosty w obsłudze Panel Klienta. Samodzielne administrowanie domenami stało się przyjemnością i jest możliwe przez 24/7.

Jesteśmy jedynym, liczącym się Rejestratorem domen w Polsce - z wolnymi, dostępnymi w panelu Klienta kodami AuthInfo. Jest to podyktowane naszą troską o bezpieczeństwo Abonenta oraz prawem do swobodnego i nieskrępowanego procedurami wyboru Rejestratora.

Od początku działalności zarejestrowaliśmy ponad 1 mln domen internetowych. Posiadamy znaczny - ponad 10% udział w rynku domen polskich. Błyskawiczne tempo rozwoju spółki dokumentują raporty kwartalne NASK.

O kompetencjach:

Oferujemy nie tylko rejestracje największej liczby domen na rynku, ale dajemy przy tym wyjątkową możliwość nabycia ich u samego źródła (dedykowanego Registry).

O Klientach:

Klienci są dla nas najważniejsi, ciągły wzajemny dialog jest najważniejszym fundamentem wieloletniej, owocnej współpracy. To on, w dużej mierze, pozwala nam troszczyć się o najwyższą jakość usług, a przy tym o coraz wyższe standardy. Możemy więc śmiało powiedzieć, że sukces AZ.pl jest również sukcesem naszych wspaniałych i lojalnych Klientów.

Przeczytaj referencje klientów

Internet stworzył świat możliwości, wielkich szans...

Każda zarejestrowana domena wyraża nadzieje Abonenta, wizualizuje przedsiębiorczość, szerzy idee. Domeny, niepowtarzalne adresy w sieci - służą komunikacji, biznesowi, nauce.

AZ.pl zaprasza do Internetu...


Dział Obsługi Klienta świadczy pomoc w dniach:

Poniedziałek – Piątek, od godz. 8:00 do godz. 18:00

za pośrednictwem następujących kanałów:
- Infolinia (+48 570 510 570 lub *70 60 60)
- E-mail (pomoc@az.pl)

Podczas kontaktu z Działem Obsługi Klienta można uzyskać pomoc w następujących tematach:
  1. Faktury i płatności
  2. Zmiana danych (aktualizacja danych, zmiana abonenta)
  3. Podstawowa konfiguracja usług
  4. Wsparcie techniczne dla posiadanych usług

Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń poprzez zgłoszenie się do organizacji konsumenckich (Stałe Polubowne Sądy Konsumenckie, Miejski lub Powiatowy Rzecznik Konsumenta).